23 Sty 2018

Burmistrz Miasta Zawidów ogłasza nabór wniosków o udzielenie dofinansowania na usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Zawidów w 2018 r.

Właściciele nieruchomości zainteresowani udziałem w programie powinni złożyć w terminie do 06.02.2018r. w Urzędzie Miejskim w Zawidowie Plac Zwycięstwa 21/22, 59-970 Zawidów, pokój 2 – komplet dokumentów. Wzory wniosków oraz załączników można pobrać w tut. urzędzie pokój 4 oraz ze strony internetowej urzędu http://bip.zawidow.eu.
Przed złożeniem wniosku prosimy o zapoznanie się z Regulaminem dofinansowania zadań z zakresu usuwania odpadów zawierających azbest z terenu Gminy Miejskiej Zawidów. Dofinansowanie obejmować będzie planowane prace z zakresu odbioru, transportu i unieszkodliwiania wyrobów zawierających azbest. Nie będzie obejmować kosztów związanych z demontażem, zakupem i montażem nowych pokryć dachowych.

Wnioski będą realizowane pod warunkiem uruchomienia dofinansowania przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu na 2018r. Informujemy, że złożenie wniosku nie stanowi zobowiązania mogącego być podstawą do roszczeń. Dofinansowanie nastąpi pod warunkiem przyznania dotacji na to zadanie dla Gminy.

Wykonawcą zadania obejmującego prace związane z usuwaniem i unieszkodliwianiem azbestu na terenie Gminy Miejskiej Zawidów będzie firma wybrana przez Gminę.

Szczegółowe informacje można uzyskać w Urzędzie Miejskim w Zawidowie, pokój nr 4 w godzinach pracy Urzędu oraz pod numerem tel. 75 77 88 282 wew. 114. 

Poleć ten artykuł na portalu społecznościowym

euslugi baner

program pos banner ogolny 750x200

Organizacje, miasta i stowarzyszenia partnerskie

                      zgzz2   

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!