27 Sie 2018

„Energetyczne tornistry” od PGE GiEK i Fundacji PGE trafiły dzisiaj (27.08) do maluchów z Zawidowa. Z wyprawki szkolnej cieszyło się 11 pierwszoklasistów.

Początek września to wyjątkowy czas dla wszystkich uczniów, ale szczególnie ważny jest on dla pierwszaków, którzy rozpoczynają swoją przygodę ze szkołą. W Zawidowie kolorowe plecaki wraz z przyborami szkolnymi otrzymało 11 pierwszoklasistów.
W tornistrach znajdują się m.in. m.in. zeszyty, kredki, piórniki, farby, pędzelki, kolorowy papier, plastelina, bibuła, nożyczki etc.
Uroczyste wręczenie energetycznych tornistrów odbyło się dzisiaj dzisiaj w sali konferencyjnej UM w Zawidowie. W oficjalnym przekazaniu wyprawki uczestniczyli przedstawiciele PGE, burmistrz Miasta oraz pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy w Zawidowie, którzy współpracowali z inicjatorami akcji.

 

Poleć ten artykuł na portalu społecznościowym

euslugi baner

program pos banner ogolny 750x200

Organizacje, miasta i stowarzyszenia partnerskie

                      zgzz2   

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!