04 Wrz 2018

Wczoraj, tj. 3. września br., rozpoczął się nowy rok szkolny. W Zawidowie, oficjalna uroczystość inaugurująca naukę, odbyła się na dziedzińcu Szkoły Podstawowej im. Bolesława Chrobrego.

W poniedziałek 3. września skończyły się wakacje i punktualnie o godzinie 9.00 w zawidowskiej SP rozpoczął się rok szkolny 2018/2019.

Po odśpiewaniu hymnu narodowego, głos zabrał Krzysztof Mach. Nowy dyrektor zawidowskiej oświaty przywitał uczniów, grono pedagogiczne, rodziców i przedstawicieli samorządu. W swoim wystąpieniu wyraził chęć współpracy, życząc jednocześnie wszystkim dużo zapału i optymizmu.

Głos zabrał także burmistrz Miasta, Robert Łężny, który życzył dzieciom i młodzieży sukcesów w zdobywaniu wiedzy, a także wspomniał o tym, że szkoła w Zawidowie jest przygotowana, by rozwijać ich pasje i uzdolnienia, realizując rozmaite projekty, te małe-edukacyjne i duże-infrastrukturalne.
W tym roku po raz kolejny samorząd Zawidowa w osobach burmistrza Roberta Łężnego i przewodniczącego RM, Andrzeja Pilarskiego, wręczyli uczniom stypendia samorządowe, będące finansową gratyfikacją dla młodzieży wyróżniającej się w nauce i sporcie.

Nauczycielom i pracownikom oświaty życzmy spokojnej pracy, dającej satysfakcję osobistą i uznanie otoczenia, a uczniom sukcesów edukacyjnych i radości ze zdobywania wiedzy!

Poleć ten artykuł na portalu społecznościowym

euslugi baner

program pos banner ogolny 750x200

Organizacje, miasta i stowarzyszenia partnerskie

                      zgzz2   

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!