06 Wrz 2018

W poniedziałek 1.października w UM w Zawidowie odbędzie się przetarg na dzierżawę działki pod garaże. Działka zlokalizowana jest w sąsiedztwie bloków przy ul. M. Konopnickiej w Zawidowie.

Przetarg odbędzie się o godzinie 11.00 w sali konferencyjnej UM w Zawidowie. Wielkość działki to 18 mkw. Warunkiem przystąpienia do przetargu jest m.in:
- okazanie dowodu wpłaty wadium,
- zamieszkanie na terenie Gminy Zawidów,
- dysponowanie dokumentem: dowód rejestracyjny, dokument potwierdzający fakt używania pojazdu mechanicznego lub dokumentem, że pojazd zarejestrowany na współmałżonka,
-kkazanie dowodu tożsamości,
- złożenie pisemnego oświadczenia, że osoba przystępująca do przetargu nie dysponuje prawem do dzierżawy gruntu pod garaż murowany lub blaszany, nie dysponuje prawem do innego garażu.

Wadium w wysokości 100 zł należy wnieść najpóźniej na 3 dni przed terminem przetargu tj. do dn. 27.09.2018r. na konto Urzędu Miejskiego w Zawidowie: BANK PKO BP SA nr 17 1020 2137 0000 9302 0115 5696.
W tytule wpłaty należy wpisać: Wadium na dzierżawę placu nr......pod garaż przy ul. Konopnickiej. Za datę wpływu uważa się datę wpływu na konto Urzędu Miejskiego w Zawidowie. Wadium wniesione przez uczestnika przetargu, który wygrał przetarg, zostanie mu zaliczone na poczet czynszu dzierżawnego.

Więcej na BIP

Poleć ten artykuł na portalu społecznościowym

euslugi baner

program pos banner ogolny 750x200

Organizacje, miasta i stowarzyszenia partnerskie

                      zgzz2   

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!