06 Wrz 2018

W środę 19. września w godz. 16:30 - 20:30 na Stadionie Miejskim w Zawidowie odbędzie się szkolenie Mobilnej Akademii Młodych Orłów, prowadzone przez Macieja Szeligę i Mateusza Kałużniak, trenerów z Polskiego Związku Piłki Nożnej.

MAMO to nowa inicjatywa PZPN, prowadzona w formie warsztatów teoretycznych i praktycznych, dedykowana zarówno dla trenerów, nauczycieli w-fu, rodziców oraz samych zawodników. Ci ostatni ze względu na udział w pokazowym treningu i grze selekcyjnej mogą trafić do bazy obserwacyjnej PZPN, więc jest o co grać. Szkolenie w Zawidowie jest przeznaczone dla zawodników z grup U-13 (r. 2006-2007).

W imieniu Zarządu Klubu PIAST zapraszamy wszystkich na warsztaty MAMO 19. września o godz. 16:30. Będzie to niepowtarzalna okazja, by bliżej przyjrzeć się pracy trenerów reprezentujących najwyższą strukturę i klasę szkoleniową.

Poleć ten artykuł na portalu społecznościowym

euslugi baner

program pos banner ogolny 750x200

Organizacje, miasta i stowarzyszenia partnerskie

                      zgzz2   

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!