11 Wrz 2018

Burmistrz Miasta zaprasza do udziału w konsultacjach społecznych dotyczących projektu pn. „Programu współpracy Gminy Zawidów z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2019 rok”.

Opracowywany program będzie stanowił podstawę współpracy z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami w zakresie realizowania lokalnej polityki wspierania aktywności pożytku publicznego. Program ten określa zasady, formy i zakres współpracy gminy Zawidów z organizacjami pozarządowymi.

Ewentualne propozycje i uwagi należy zgłaszać w nieprzekraczalnym terminie do dnia 10 października 2018 r. na adres poczty elektronicznej kierownik@zawidow.eu lub poczty tradycyjnej. Dużym udogodnieniem będzie jeżeli zgłoszone uwagi składane będą na specjanie przygotowany formularzu. Uwagi można również zgłaszać osobiście w pok. 4 tut. urzędu.


- Projekt „Programu współpracy Gminy Zawidów (...)”
- Formularz konsultacyjny

Poleć ten artykuł na portalu społecznościowym

euslugi baner

program pos banner ogolny 750x200

Organizacje, miasta i stowarzyszenia partnerskie

                      zgzz2   

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!