12 Wrz 2018

Zawidowska „Kocia Skała” ogłasza nabór do swojej drużyny harcerskiej. Na nowych towarzyszy czeka mnóstwo przygód i zabaw w plenerze, ogniska z gitarą, wyjazdy w góry i ciekawe zajęcia z dala od świata cyberprzestrzeni.

Chciałbyś poznać przyjaciół na całe życie? Lubisz aktywnie spędzać w górach, lesie i nad wodą? Nudzi Cię wielogodzinne przesiadywanie przed komputerem? Jeśli tak, to świetnie, bo właśnie ruszył jesienny nabór do zawidowskiej Kociej Skały. Do drużyny harcerskiej może dołączyć każde dziecko, które ukończyło 10 lat i jest ciekawe nowych wrażeń.

Jak wstąpić na szlak harcerskiej przygody? Najlepiej skontaktować się z drużynowym Kociej Skały, phm Jerzym Stankiewiczem poprzez konto drużyny na fb.

Co się robi w harcerstwie? Można jeździć na wycieczki, biwaki, zloty i obozy. Można nauczyć się wielu ciekawych rzeczy, np. jak posługiwać się mapą i kompasem, jak tropić i nie dać się wytropić, poznać alfabet Morse'a i inne szyfry, oraz jak się nimi posługiwać, ale też jak udzielać pierwszej pomocy.

Poleć ten artykuł na portalu społecznościowym

euslugi baner

program pos banner ogolny 750x200

Organizacje, miasta i stowarzyszenia partnerskie

                      zgzz2   

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!