19 Wrz 2018

Stowarzyszenie Meetingpoint Music Messiaen zaprasza 19 października br. na jednodniowe warsztaty metodyczne z animacji językowych. Pod okiem doświadczonych trenerów, uczestnicy będą mieli szansę poznać podstawowe techniki stosowane przez organizatorów wymian międzynarodowych.

Przygotowany program ma na celu przełamywanie barier i integrację w grupach wielojęzycznych. Będzie to szansa na to, by dowiedzieć się jak oswajać temat nauki obcego języka, dzięki zastosowaniu gier i zabaw. Pewną ich część będzie okazja przetestować na samym sobie, w trakcie tego spotkania, a potrzebne materiały będą dostępne dla uczestników, by mogli w przyszłości swobodnie stosować w swojej pracy zdobyte umiejętności.
Do wzięcia udziału w naszych warsztatach szczególnie zachęcamy osoby pracujące z grupami wielojęzycznymi, nauczycieli języków, animatorów oraz wszystkich chętnych do wymiany doświadczeń w kwestii nauki języka.

Zaczynamy o 10.00 na Hospitalstraße 29 w przestrzeni koLABORacji. Zakończenie planowane jest na godzinę 17.00. Opłata za udział w warsztacie wynosi 40zł lub 10€, cena obejmuje catering w zaplanowanych przerwach. Warsztat poprowadzony będzie w języku niemieckim i polskim, do wzięcia udziału wystarczy znajomość jednego z nich. Rejestracja możliwa jest przez formularz internetowy na stronie pnwm.org.

Jest to jedno z siedmiu wydarzeń organizowanych przez Polsko-Niemiecką Współpracę Młodzieży oraz instytucje kulturalne z Polski i Niemiec w tegorocznym cyklu Zip Zap. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani, ale nie odpowiada Wam termin lub miejsce, zachęcamy do zapoznania się z pełną listą planowanych warsztatów na stronie pnwm.org.

Dodatkowe informacje:
e-mail: bufdi@themusicpoint.net
tel.: +493581 66 12 69

Poleć ten artykuł na portalu społecznościowym

euslugi baner

program pos banner ogolny 750x200

Organizacje, miasta i stowarzyszenia partnerskie

                      zgzz2   

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!