27 Wrz 2018

Wybory samorządowe coraz bliżej i atmosfera robi się coraz gorętsza. Wczoraj zakończyła się rejestracja kandydatów na wójtów, burmistrzów i prezydentów miast. Kto powalczy o głosy mieszkańców w wyścigu o fotel burmistrza Zawidowa?

Szybkimi krokami zbliża się termin wyborów samorządowych. Wczoraj dobiegła końca rejestracja kandydatów na wójtów, burmistrzów i prezydentów miast. Wiemy już, kto powalczy w Zawidowie o fotel burmistrza. I choć spekulacji było wiele, a na giełdzie potencjalnych pretendentów pojawiały się różne nazwiska, to kandydatów mamy dwóch.

 

Na podstawie danych Państwowej Komisji Wyborczej na dzień 27. września 2018 r.:
- Kasiński Mirosław Cezary (59 l.), Komitet Wyborczy Wyborców Czas na Postęp
- Robert Łężny (51 l.), Komitet Wyborczy Wyborców Roberta Łężnego

Wybory samorządowe odbędą się w niedzielę, 21 października br. W Zawidowie uprawnionych do głosowania jest 3 388 osób. Urny wyborcze staną w 2 miejscach. I tak, mieszkańcy okręgów od numeru 1 do 7 oraz 11 głosować będą głosować będą w Ośrodku Kultury w Zawidowie, a mieszańcy pozostałych okręgów swój głos oddadzą w Szkole Podstawowej w Zawidowie.Lokale wyborcze czynne będą w godzinach 7.00-21.00.

Poleć ten artykuł na portalu społecznościowym

euslugi baner

program pos banner ogolny 750x200

Organizacje, miasta i stowarzyszenia partnerskie

                      zgzz2   

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!