05 Paź 2018

Zakończył się już konkurs fotograficzny pn. „Każdy ma swojego anioła”. Miasto dokonało wstępnej selekcji wszystkich nadesłanych zdjęć i wybrało 10 najlepszych. O wyborze zwycięskiej fotografii zdecydują mieszkańcy.

Prezentujemy Państwu 10 najlepszych prac konkursowych i prosimy o pomoc w wyborze tej,  która najlepiej oddaje temat konkursu.
Przypomnijmy jeszcze czego dotyczył konkurs. Miasto ogłosiło konkurs na wakacyjne zdjęcia z aniołem w roli głównej. Można było sfotografować np. pomnik, amulet, obraz, pamiątkową figurkę, a nawet tatuaż. Innymi słowy - wszystko co tętniło urodą i nawiązywało do postaci anioła.
Dla autora najciekawszego zdjęcia miasto przewidziało nagrodę w postaci dysku zewnętrznego Verbatim Store 'n' Go 500GB. Można na nim przechowywać mnóstwo wakacyjnych wspomnień. Wśród głosujący na najlepsze zdjęcie rozlosowane zostaną pendrive-y. Głosujemy mailowo do poniedziałku, 8 października. Swoje typy wypy wysyłamy na adres: promocja@zawidow.eu W treści wpisujemy numer fotografii.

Ogłoszenie werdyktu mieszkańców nastąpi we wtorek, 9 października.

 

 

 

Poleć ten artykuł na portalu społecznościowym

euslugi baner

program pos banner ogolny 750x200

Organizacje, miasta i stowarzyszenia partnerskie

                      zgzz2   

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!