18 Paź 2018

Wczoraj, 17 października br. Rada Miejska w Zawidowie VII kadencji obradowała po raz ostatni. Była to okazja do podsumowania czterech lat i podziękowań. Radni i burmistrz zgodnie potwierdzili, że współpraca przebiega w dobrej, budującej atmosferze. Nie zabrakło pamiątkowego zdjęcia i specjalnych gości.

W środowe popołudnie Rada Miejska w Zawidowie VII kadencji podejmowała ostanie uchwały i ważne decyzje. Pierwsza część sesji upłynęła pod znakiem podsumowań i podziękowań. Andrzej Pilarski, przewodniczący rady, dziękował za minione cztery lata burmistrzowi, radnym, pracownikom Urzędu i kierownikom jednostek: MOPS-u, Szkoły Podstawowej, Przedszkola Publicznego, Ośrodka Kultury i PUK.
Burmistrz Robert Łężny dziękował przede wszystkim radnym za zgodność w podejmowaniu decyzji. Przyznał, że była to wyjątkowa kadencja, pozbawiona niepotrzebnych konfliktów, i że najwięcej na tym skorzystał interes Miasta.
Na sesji nie zabrakło także gratulacji, które popłynęły do Piotr Kosewicza, tegorocznego Mistrza Europy w rzucie dyskiem. Rada wraz z Miastem docenili także znakomity warsztat pracy Małgorzaty Niedźwieckiej, która jest trener personalnym Piotra. Zawidowski lekkoatleta oraz jego trenerka opowiedzieli o swoich planach na najbliższy czas. – Nie odpuszczamy, mówił Piotr, i przygotowujemy się do startu na największych światowych imprezach. Teraz w głowie mamy Mistrzostwa Świata w Dubaju, które odbędą się w 2019 roku, a potem już tylko Tokio, i Olimpiada.
Pierwsza część sesji zakończyła się wspólnym zdjęciem oraz wręczeniem pamiątkowych publikacji i dyplomów. Po uroczystej części spotkania radni powrócili do pracy, podjęli ostatnie uchwały w kadencji 2014-2018.

Poleć ten artykuł na portalu społecznościowym

euslugi baner

program pos banner ogolny 750x200

Organizacje, miasta i stowarzyszenia partnerskie

                      zgzz2   

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!