19 Paź 2018

Masz kłopot z precyzyjnym ustaleniem odległości i wysokości różnych obiektów na Twojej działce? Przyjdź do UM w Zawidowie. Gmina dysponuje nowoczesnym dalmierzem, którym wykonuje pomiary w terenie.

Dalmierz laserowy to sprytny sprzęt, który pozwala szybko, precyzyjnie i jednoosobowo wyznaczać odległości i często na ich podstawie obliczać różne pośrednie wartości. Dalmierz laserowy TruPulse 360 w połączeniu z odbiornikiem GNSS umożliwia pomiar i lokalizację na mapie każdego punktu niedostępnego i odległego o nawet 2km za pomocą jednego strzału. Jest to bardzo szybka metoda pomiaru odległości. Dalmierz laserowy wykorzystuje do pomiaru dystansu falę elektromagnetyczną, która odbija się od obiektu, wraca do instrumentu i tam na podstawie jej analizy wyznaczana jest długość.
Potrzebujesz sprawdzić, czy drzewo jest na Twojej działce, a nie chcesz płacić za geodetę? Od dzisiaj Urząd Miejski chętnie pomoże mieszkańcom w ustalaniu różnych pomiarów. Ma tez przeszkolonego pracownika, który sprawnie posługuje się nowoczesnymi narzędziami mierniczymi. Dalmierz laserowy Gmina zakupiła w ramach budowy Systemu Informacji Przestrzennej.

Poleć ten artykuł na portalu społecznościowym

euslugi baner

program pos banner ogolny 750x200

Organizacje, miasta i stowarzyszenia partnerskie

                      zgzz2   

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!