25 Paź 2018

Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w wyborach samorządowych!

Szczególnie dziękuję tym z Państwa, którzy obdarzyli mnie zaufaniem i po raz kolejny oddali na mnie swój głos. Państwa decyzja stanowi dla mnie mocne zobowiązanie do prężnego i skutecznego działania na rzecz Zawidowa. Przed nami zadania, które trzeba dokończyć oraz nowe, które były tematem dyskusji w poprzedniej kadencji, a zostały powielone w materiałach wyborczych komitetów wyborczych, biorących udział w wyborach. W dalszym ciągu będziemy starać się uzyskać jak najlepsze efekty, wykorzystując posiadane środki i możliwości działania.

Gratuluję bardzo dobrego wyniku mojemu Kontrkandydatowi, gratuluje także osobom, które otrzymały mandat radnego. Wierzę, że nasza współpraca przyniesie korzyści dla ogółu Gminy. Dziękuję Miejskiej Komisji Wyborczej za sprawne przeprowadzanie wyborów oraz komisjom obwodowym za wielogodzinną pracę w lokalach wyborczych.

                                                                                   Z wyrazami wdzięczmości i szacunku

                                                                                                     Robert Łężny

                                                                                             Burmistrz Miasta Zawidów

Poleć ten artykuł na portalu społecznościowym

euslugi baner

program pos banner ogolny 750x200

Organizacje, miasta i stowarzyszenia partnerskie

                      zgzz2   

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!