02 Lis 2018

Niedziela, 11 listopada: Burmistrz Miasta Zawidów, Parafia p.w. św. Józefa Rzemieślnika w Zawidowie oraz Ośrodek Kultury w Zawidowie zapraszają na uroczyste obchody Narodowego Święta Niepodległości pn. "Niepodległa".

Uroczysta msza święta w kościele pw. św. Józefa Rzemieślnika zainauguruje obchody Święta Niepodległości w Zawidowie. Msza święta w intencji Ojczyzny rozpocznie się o godzinie 10.00. Po niej nastąpi symboliczny przemarsz na Plac Zwycięstwa, gdzie uczestnicy uroczystości wezmą udział w apelu pamięci i złożą kwiaty pod pomnikiem.
O godzinie 16.00 natomiast w Ośrodku Kultury w Zawidowie odbędzie się przedstawienie w wykonaniu harcerzy: 10 GDH "Kocia Skała" oraz 16 GGZ "Aurora" z Zawidowa. Patriotyczne pieśni zaprezentuje zespół "Jarzębina" i Magdalena Januszkiewicz.

Zapraszamy!

Poleć ten artykuł na portalu społecznościowym

euslugi baner

program pos banner ogolny 750x200

Organizacje, miasta i stowarzyszenia partnerskie

                      zgzz2   

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!