22 Lis 2018

W sobotę, 1 grudnia w Centrum dla Dziecka i Rodziny w Görlitz odbędą się 1. Polsko-Niemieckie Targi Dziecięce. Do udziału w nich organizatorzy zaprosili lokalne i ponadregionalne firmy oraz organizacje z branży niemowlęcej i dziecięcej. Na gości targów czeka szeroka gama produktów. 

1. grudnia w budynku nowo powstajacego Centrum dla Dziecka i Rodziny w Görlitz odbędą się pierwsze Polsko-Niemieckie Targi Dziecięce (godz. 10.00-18.00). Na gości targów czeka szeroka gama produktóww tym ubranka hand made, chusty i nosidła, foteliki samochodowe, akcesoria niemowlęce i dziecięce, zabawki. Oprócz tego na miejscu będzie można skorzystać z doradztwa w zakresie chustonoszenia, czy też profilaktyki stomatologicznej u dzieci. Liczne wykłady i warsztaty zaproszą do zgłębienia wiedzy na tematy okołodziecięce, takie jak zalety korzystania z pieluch materiałowych czy też karmienia piersią.
Loteria fantowa z wyjątkowymi nagrodami od naszych wystawców i sponsorów (w tym m.in. fotelik samochodowy, nosidło, vouchery, ...) zaprasza do wypróbowania swego szczęścia!
Także dla starszego rodzeństwa znajdzie się tu coś ciekawego – w specjalnym kąciku dzieci będą miały okazję wyszaleć się, podczas gdy rodzice obok w spokoju wypiją kawę i zjedzą ciastko.
Wstęp dla odwiedzających jest bezpłatny!

Link do wydarzenia na FB:
https://www.facebook.com/events/1855067777863922/

Osoba kontaktowa:
Magdalena Zielińska-König
Email: jakobsenkel@gmail.com
Nr tel.: +49 17661083299

 

 

 

 

POLSKO-NIEMIECKIE TARGI DZIECIĘCE
Centrum dla Dziecka i Rodziny "KommSpielen bei JakobsEnkeln"
Jakobstrasse 5
02826 Görlitz

 

 

Poleć ten artykuł na portalu społecznościowym

euslugi baner

program pos banner ogolny 750x200

Organizacje, miasta i stowarzyszenia partnerskie

                      zgzz2   

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!