22 Lis 2018

Z okazji zbliżających się Mikołajek Ośrodek Kultury w Zawidowie zaprasza dzieci i młodzież wraz z rodzicami na znakomity koncert „Muzyka z bajek Walt’a Disney’a” w wykonaniu orkiestry Klassik Modern. Koncert odbędzie się w niedzielę, 2 grudnia o godz. 16:00 w sali widowiskowej. 

Ośrodek Kultury w Zawidowie oraz Stowarzyszenie Muzyczno Wydawnicze Klassik Modern serdecznie zapraszają na cykl koncertów pod tytułem „Świat Muzyki z orkiestrą Klassik Modern”. Jest to kolejny projekt organizowany przy wsparciu finansowym Fundacji PZU, we współpracy z pięcioma ośrodkami kultury Dolnego Śląska: we Lwówku Śląskim, Bolkowie, Zawidowie, Złotoryi oraz Lubaniu.
W programie dzieci i młodzież będzie mogła usłyszeć najpopularniejsze piosenki z ulubionych bajek Disney’a wraz z projekcją ich fragmentów na ekranie kinowym.

 

 

Poleć ten artykuł na portalu społecznościowym

euslugi baner

program pos banner ogolny 750x200

Organizacje, miasta i stowarzyszenia partnerskie

                      zgzz2   

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!