04 Gru 2018

Burmistrz Miasta zaprasza uczniów Szkoły Podstawowej w Zawidowie do udziału w konkursach i warsztatach świątecznych pn. „Anioł mojego miasta – w oczekiwaniu na Boże Narodzenie.”

Grudzień to niezwykły miesiąc, niby mroźny a jednocześnie ciepły i radosny. Wszystko za sprawą świąt Bożego Narodzenia, którymi najpiękniej potrafią cieszyć się dzieci.  I z myślą o nich burmistrz Zawidowa przygotował ofertę konkursów i warsztatów świątecznych.

„Anioł mojego miasta”– w oczekiwaniu na Boże Narodzenie”konkurs plastyczny. W konkursie plastycznym biorą udział całe klasy, ich uczniowie tworzą wspólną pracę, dowolną techniką, w formacie A2 lub A1. Konkurs przewidziany dla klas I-III oraz oddziału „O”.
„Anioł mojego miasta”– w oczekiwaniu na Boże Narodzenie” konkurs literacki, najpiękniejsze miejskie życzenia świąteczne. To konkurs indywidualny dla uczniów, którzy mają pomysł na ciekawe, serdeczne i tchnące anielską dobrocią życzenia dla Miasta. Konkurs indywidualny, przewidziany dla uczniów klas VII- VIII i III GIM. Format pracy A4, napisane ręcznie lub wydrukowane, życzenia mogą być ozdobione. Wszystkie podpisane prace należy złożyć w Bibliotece Szkolnej do 12. grudnia br.
W ramach obu konkursów przewidziane są nagrody-niespodzianki, które przed świętami wręczy laureatom Organizator, burmistrz Miasta.
Pod koniec zmagań konkursowych Miasto wraz z Biblioteką Szkolną zorganizuje także warsztaty witrażu, w których wezmą udział uczniowie klas IV-VI. Prace wszystkich uczestników nie omieszkamy zaprezentować na stronie i profilu Miasta na fb.

Poleć ten artykuł na portalu społecznościowym

euslugi baner

program pos banner ogolny 750x200

Organizacje, miasta i stowarzyszenia partnerskie

                      zgzz2   

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!