11 Gru 2018

Ośrodek Kultury w Zawidowie zaprasza na coroczny Koncert Bożonarodzeniowy, podczas którego będzie można posłuchać najpiękniejszych polskich kolęd oraz posmakować świątecznych potraw. Impreza świąteczna odbędzie się w najbliższą niedzielę, 16 grudnia br. o godz. 16.00 w sali widowiskowej.

Na niedzielnym koncercie będzie można usłyszeć najpiękniejsze polskie kolędy w wykonaniu Zespołu Jarzębina oraz podopiecznych Studia Piosenki Magdaleny Januszkiewic. Nie zabraknie też typowej opowieści wigilijnej, którą jasełkami opowiedzą zawidowskie przedszkolaki. Na scenie pojawią się także uczniowie SP w Zawidowie, którzy zaprezentują spektakl pn. "Mimo wszystko..."
Będzie również smacznie, a to za sprawą potraw wigilijnych, które rokrocznie przygotowują panie z zespołu Jarzębina. Ich pierogi z kapustą i grzybami, sporządzane według tradycyjnej receptury, nie mają sobie równych. Nie może ich zabraknąć na wigilijnej kolacji, a będą do nabycia na kiermaszu, podobnie jak świąteczne ozdoby. Impreza rozpocznie się o godzinie 16.00 i potrwa około 2 godzin.

Poleć ten artykuł na portalu społecznościowym

euslugi baner

program pos banner ogolny 750x200

Organizacje, miasta i stowarzyszenia partnerskie

                      zgzz2   

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!