03 Sty 2019

Burmistrz Miasta ogłasza konkurs na realizację zadań publicznych w zakresie kultury fizycznej i sportu, turystyki, ekologii i ochrony zwierząt na rok 2019. Zainteresowane konkursem organizacje pozarządowe mogą składać oferty do 24 stycznia br. roku.

Na organizację całorocznych zajęć sportowych z piłki nożnej miasto przewidziało 70 tysięcy złotych, na zajęcia z piłki siatkowej – 13 tysięcy zł, natomiast na zadania z turystyki (rajdy piesze i rowerowe) 2 tysiące zł. Kolejne 2 tysiące złotych trafią do stowarzyszenia, które będzie popularyzowało turystykę i wszelkie formy aktywności wśród dzieci i młodzieży. Pomyślano także o ekologii i ochronie zwierząt, na którą są środki w kwocie 1,5 tysiąca zł.
Konkurs adresowany jest do organizacji pozarządowych, a ubiegający się o dotację muszą pamiętać, że działania, na które chcą otrzymać dofinansowanie powinny być adresowane do mieszkańców gminy i tu zrealizowane.
Oferty konkursowe są przyjmowane w Biurze Obsługi Klienta (pok. nr 2) Urzędu Miejskiego w Zawidowie. Ostateczny termin ich złożenia upływa 24 stycznia br. Komisja przy wyborze ofert weźmie pod uwagę m.in. możliwość realizacji zgłoszonego zadania przez daną organizację, kalkulację kosztów, kwalifikacje zaangażowanych w przedsięwzięcie osób i udział środków własnych.

Poleć ten artykuł na portalu społecznościowym

euslugi baner

program pos banner ogolny 750x200

Organizacje, miasta i stowarzyszenia partnerskie

                      zgzz2   

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!