16 Sty 2019

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Zawidowie, Ośrodek Kultury oraz Związek Emerytów i Rencistów zapraszają wszystkie osoby samotne, niepełnosprawne, starsze, emerytów, rencistów i kombatantów na spotkanie świąteczno – noworoczne. Spotkanie odbędzie się w najbliższą niedzielę 20. stycznia br. w sali widowiskowej Ośrodka Kultury.

Tradycyjnie w styczniu w sali widowiskowej Ośrodka Kultury w Zawidowie odbywa się spotkanie noworoczne, na którym seniorzy naszego miasta goszczą się przy świątecznych stołach i cieszą swoją obecnością.
Również w tym roku seniorzy uczczą Nowy Rok lampką szampana i wesołym śpiewem. Dlatego warto powiadomić o spotkaniu najstarszych członków naszych rodzin, a nawet przyprowadzić ukochanych dziadków lub rodziców do Ośrodka Kultury w niedzielę 20. stycznia o godzinie 15.00.
Serdecznie zapraszamy w imieniu Organizatorów!

Wstęp wolny!

Poleć ten artykuł na portalu społecznościowym

euslugi baner

program pos banner ogolny 750x200

Organizacje, miasta i stowarzyszenia partnerskie

                      zgzz2   

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!