22 Sty 2019

W minioną niedzielę, 20 stycznia br. zawidowscy seniorzy uczcili Nowy Rok i minione święta tradycyjnym spotkaniem. Impreza odbyła się w sali widowiskowej Ośrodka Kultury w Zawidowie. Organizatorem spotkania był Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Zawidowie, Związek Emerytów i Rencistów i Ośrodek Kultury.

Jak co roku zawidowscy seniorzy z uśmiechem na twarzy i werwą do życia spotkali się w sali widowiskowej Ośrodka Kultury, by powitać Nowy Rok i uczcić minione święta. Seniorzy połamali się opłatkiem i życzyli sobie przede wszystkim zdrowia. Życzenia zdrowia i pogody ducha życzyli seniorom także zaproszeni goście: burmistrz miasta, Robert Łężny, przewodniczący RM, Rafał Ryż oraz starosta zgorzelecki, Artur Bieliński.

Coroczne święto seniorów to okazja do wzruszających spotkań, dobrej zabawy oraz długich i ciekawych rozmów, które toczą się przy smacznych zakąskach i ciepłej kawie. To również doskonała okazja do tańca i śpiewu.

Poleć ten artykuł na portalu społecznościowym

euslugi baner

program pos banner ogolny 750x200

Organizacje, miasta i stowarzyszenia partnerskie

                      zgzz2   

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!