22 Sty 2019

W środę 23. stycznia br. odbędzie się kolejne szkolenie dla trenerów, instruktorów, nauczyli w-f oraz zawodników w ramach Mobilnej Akademii Młodych Orłów. Temat przewodni – kreatywność, miejsce – sala sportowa w Zawidowie, godzina – 16.00. Przyjdź i sprawdź, jak pracują najlepsi trenerzy! Udział bezpłatny!

MAMO to nowa inicjatywa PZPN, prowadzona w formie warsztatów teoretycznych i praktycznych, dedykowana zarówno dla trenerów, nauczycieli w-fu, rodziców oraz samych zawodników. Ci ostatni ze względu na udział w pokazowym treningu i grze selekcyjnej mogą trafić do bazy obserwacyjnej PZPN, więc jest o co grać.
W imieniu Zarządu Klubu PIAST zapraszamy wszystkich na kolejne warsztaty, których tematem przewodnim będzie kreatywność, miejsce – sala sportowa w Zawidowie, godzina – 16.00. Przyjdź i sprawdź jak pracują najlepsi trenerzy! Udział bezpłatny!

Poleć ten artykuł na portalu społecznościowym

euslugi baner

program pos banner ogolny 750x200

Organizacje, miasta i stowarzyszenia partnerskie

                      zgzz2   

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!