14 Lut 2019

Zgorzeleccy prokuratorzy przyłączyli się do ogólnopolskiej akcji w ramach „Tygodnia Pomocy Ofiarom Przestępstw”. To szansa dla osób, które padły ofiarą przestępstwa na uzyskanie bezpłatnej pomocy prawnej.

W związku z corocznymi obchodami „Tygodnia Pomocy Ofiarom Przestępstw” w dniach od 18 do 22 lutego w godzinach od 10.00 do 15.00 prokuratorzy z Prokuratury Rejonowej w Zgorzelcu pełnić będą dyżury, w trakcie których udzielać będą bezpłatnych porad osobom pokrzywdzonym przestępstwem.
Przypadające na dzień 22 lutego 2019 roku obchody Dnia Ofiar Przestępstw odbywają się po raz szesnasty i mają przypominać o konieczności ciągłego monitorowania sytuacji ofiar przestępstw w naszym kraju oraz służyć wyznaczeniu kierunków niezbędnych dla poprawienia ich sytuacji.

Organizator akcji, Ministerstwo Sprawiedliwości, zwraca się również z prośbą do podmiotów niosących pomoc ofiarom przestępstwa o czynny udział w niniejszej akcji. Osoby reprezentujące instytucje niosące pomoc osobom pokrzywdzonym, które chciałyby wziąć udział w pełnionym dyżurze prosimy o kontakt drogą elektroniczną na adres: zgorzelec@jgora.po.gov.pl bądź telefonicznie: 75 64 94 908 w celu ustalenia szczegółów współpracy i uczestnictwa w niniejszej akcji.

Poleć ten artykuł na portalu społecznościowym

euslugi baner

program pos banner ogolny 750x200

Organizacje, miasta i stowarzyszenia partnerskie

                      zgzz2   

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!