21 Lut 2019

W sobotę, 23 lutego br. mieszkańcy Zawidowa, którzy zakwalifikowali się do programu FEAD będą mogli odebrać paczki z unijną żywnością. Program prowadzi legnicki oddział Caritasu.

Dystrybucja paczek żywnościowych dla mieszkańców Zawidowa, którzy zakwalifikowali się do unijnego programu, odbędzie się w najbliższą sobotę, 23 lutego br. w domu katechetycznym przy parafii pw. św. Józefa Rzemieślnika w Zawidowie. Godziny odbioru 11.00-13.00.
Program Operacyjny Pomoc Żywnościowa 2014-2020 to unijny projekt (FEAD) który wspiera najbardziej potrzebujących, zaopatruje ich w żywność, uzupełnia niedobory związane z ograniczeniami finansowymi.

Caritas Diecezji Legnickiej zwraca się z prośbą do mieszkańców o przekazanie 1% podatku na parafię pw. św. Józefa Rzemieślnika w Zawidowie (cel szczegółowy).
Numer KRS: 0000221535

Poleć ten artykuł na portalu społecznościowym

euslugi baner

program pos banner ogolny 750x200

Organizacje, miasta i stowarzyszenia partnerskie

                      zgzz2   

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!