11 Kwi 2019

10 GDH Kocia Skała, 16 GGZ Aurora oraz Ośrodek Kultury w Zawidowie serdecznie zapraszają na oficjalne uroczyste otwarcie harcówki, które odbędzie się 14 kwietnia o godz. 16:00 w Ośrodku Kultury w Zawidowie. Otwarcie połączone z wystawą fotograficzną Harcerstwa w Zawidowie - Dawniej i Dziś oraz z projekcją dotąd nie publikowanych filmów przedstawiających życie szkolne i kulturowe z lat 70!

Po 2,5 letnim remoncie harcerze z Zawidowa mają swoje własne pomieszczenie. Z okazji otwarcia 10 Grunwaldzka Drużyna Harcerska Kocia Skała, 16 Grunwaldzka Gromada Zuchowa Aurora wraz z Ośrodkiem Kultury w Zawidowie organizuję wystawę zdjęć harcerskich pt.: Harcerstwo dawniej i dziś. Ponadto podczas wydarzenia wyświetlane będą unikatowe, historyczne filmy przedstawiające życie szkolne i kulturowe mieszkańców Zawidowa w latach 70.

Wszystkich mieszkańców serdecznie zapraszamy!

 

Poleć ten artykuł na portalu społecznościowym

euslugi baner

program pos banner ogolny 750x200

Organizacje, miasta i stowarzyszenia partnerskie

                      zgzz2   

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!