24 Kwi 2019

50 tysięcy złotych zabezpieczono w budżecie Zawidowa na cząstkowe remonty dróg zniszczonych po zimie. W ubiegłym tygodniu drogowcy rozpoczęli prace - wycinają stary asfalt i przygotowują podłoże do łatania.

W tym roku likwidacją najbardziej uciążliwych ulicznych nierówności zajmuje się firma Transport Ciężarowy Eugeniusz Kuśnierz z siedzibą Kościelniku, koło Lubania.

Jak informują pracownicy Referatu Inwestycji i Mienia Komunalnego UM w Zawidowie – Na początku uszkodzony odcinek jezdni zostanie wycięty, następnie w miejscach zagłębień zostanie wykonany remont cząstkowy. Całość zostanie skropiona emulsją, a następnie ułożona zostanie warstwa ścieralna.
Drogowcy wycieli już stary asfalt min. przy ul. Placu Zwycięstwa, ul. Kopernika, Jana Pawła II i ul. Niepodległości.
W związku z pracami remontowymi mogą pojawić się utrudnienia w ruchu. Warto zwracać uwagę na znaki drogowe poruszając się po remontowanej nawierzchni jezdni.

Całość zadania oszacowana została na 50 tysięcy złotych.

Poleć ten artykuł na portalu społecznościowym

euslugi baner

program pos banner ogolny 750x200

Organizacje, miasta i stowarzyszenia partnerskie

                      zgzz2   

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!