28 Maj 2019

Będzie to ogólnodostępne, plenerowe miejsce sportu i rekreacji w skład którego wejdą: urządzenia siłowni zewnętrznej, strefa relaksu i gier, zagospodarowanie zieleni. Tego typu obiekty mają sprzyjać integracji społecznej i być skierowane do różnych grup wiekowych.

Teren pod strefę aktywności zostanie odpowiednio przygotowany i utwardzony. Na placu zamontowany zostanie orbitrek, wioślarz, biegacz, wahadło, urządzenie do wyciskania siedząc, 1 koło TAI Chi duże, zewnętrzny stół do tenisa stołowego oraz zewnętrzny stół do gry w piłkarzyki, ławki parkowe, stojaki na rowery.

Na nową strefę aktywności Zawidowie Urząd pozyskał dofinansowanie w wysokości 25 tysięcy złotych z Ministerstwa Turystyki i Rekreacji w ramach Programu małej infrastruktury sportowo – rekreacyjnej o charakterze wielopokoleniowym.

Modernizacja terenu i montaż urządzeń ruszą latem.

 

 

Poleć ten artykuł na portalu społecznościowym

euslugi baner

program pos banner ogolny 750x200

Organizacje, miasta i stowarzyszenia partnerskie

                      zgzz2   

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!