19 Cze 2019

Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Zawidowie z dużym entuzjazmem przywitała dziś (19.06) wakacje i pożegnała rok szkolny 2018/2019. Uczniowie odebrali świadectwa i nagrody, nauczyciele podziękowania i kwiaty. Wszyscy udali się na zasłużony odpoczynek, jedni od nauki, drudzy od pracy.

W Szkole Podstawowej w Zawidowie świadectwa odebrało w tym roku 339 uczniów. Najlepsi w nauce i sporcie otrzymali nagrody oraz stypendia samorządowe, które uroczyście wręczyli im Burmistrz Miasta, Robert Łężny i Przewodniczący Rady Miejskiej w Zawidowie, Rafał Ryż.

Podniosłym punktem uroczystości było pożegnanie absolwentów III klas oddziałów gimnazjalnych. Ośmioletnią naukę w zawidowskiej placówce gimnazjaliści uczcili dostojnym polonezem, pokłonili się także sztandarowi „Chrobrego”. Ze sztandarem i zawidowską Podstawówką pożegnały się także  nauczycielki, Alicja Łapa oraz Teresa Paprocka, obie panie przechodzą na emeryturę.

I w końcu nastąpiła długo wyczekiwana przez uczniów chwila – ostatnie przedwakacyjne spotkanie w klasach, by odebrać upragnione świadectwa. Teraz można planować wakacyjne wojaże! Życzymy wszystkim bezpiecznego i dobrze zaplanowanego wakacyjnego wypoczynku!

Poleć ten artykuł na portalu społecznościowym

euslugi baner

program pos banner ogolny 750x200

Organizacje, miasta i stowarzyszenia partnerskie

                      zgzz2   

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!