04 Lis 2019

Piotr Kosewicz - mistrz Polski i mistrz Europy w rzucie dyskiem, jest już w Dubaju, gdzie odbędą Paralekkoatletyczne Mistrzostwach Świata. Czy i tym razem uda mu się zdobyć złoto? Zobaczcie, jak Zawidów żegnał swojego Mistrza przed wylotem na to wielkie sportowe wydarzenie!

W dniach 7-15 listopada br.  w Dubaju odbędą się Paralekkoatletyczne Mistrzostwa Świata. Polska kadra narodowa wraz z Piotrem Kosewiczem jest już na miejscu i adaptuje się w nowych warunkach. – Mentalnie i fizycznie czuje się bardzo dobrze przygotowany, martwię się tylko zmianą klimatu, różnica temperatur między Emiratami a Polską jest naprawdę spora, co może okazać się kłopotliwe dla organizmu  – mówi w ubiegłym tygodniu Piotr na swoim przedostatnim treningu.

Na treningu pojawi się także fanklub zawidowskiego medalisty oraz gospodarz miasta ze swoimi współpracownikami. Zobaczcie film, jaki powstał w trakcie tego treningu.

Start Piotra przewidziany jest na 7. listopada br. prawdopodobnie o godzinie 18.00. 

 

Poleć ten artykuł na portalu społecznościowym

euslugi baner

program pos banner ogolny 750x200

Organizacje, miasta i stowarzyszenia partnerskie

                      zgzz2   

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!