04 Lis 2019

Klub Sportowy „Piast” Zawidów ma powody do dumy i radości, drużyna piłkarska U8 (dzieci z roczników 2012-2013), zwyciężyła eliminacje powiatowe w turnieju pn. "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” i będzie reprezentowała powiat zgorzelecki na szczeblu wojewódzkim.

Piłkarska pasja, marzenia, szansa na odkrycie talentu oraz dużo dobrej zabawy - tak w skrócie można opisać największy w Europie turniej dla dzieci, który już od prawie 20 lat gości na sportowej mapie Polski. W Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” organizowanym przez Polski Związek Piłki Nożnej do tej pory udział wzięło ponad 2 miliony piłkarek i piłkarzy.

W jubileuszowej edycji tego Turnieju wzięła udział także drużyna piłkarska z Klubu Sportowego Piast Zawidów, którą na co dzień trenuje Damian Ryż. Jego wychowankowie – dzieci z roczników 2012 i 2013, zwyciężyły eliminacje powiatowe i w przyszłym roku zagrają na szczeblu wojewódzkim, który odbędzie się w Dzierżoniowie w dniach 18 marca – 26 kwietnia 2020r. Serdecznie gratulujemy!

Wielki finał XX edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” już po raz siódmy rozegrany zostanie na stadionie PGE Narodowy.

Rozgrywki objęte są Patronatem Honorowym Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Andrzeja Dudy, a także wsparciem Komitetu Honorowego, na który składają się patronaty Ministerstwa Edukacji Narodowej, Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Ministerstwa Zdrowia.

Poleć ten artykuł na portalu społecznościowym

euslugi baner

program pos banner ogolny 750x200

Organizacje, miasta i stowarzyszenia partnerskie

                      zgzz2   

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!