10 Lip 2012

W najbliższy poniedziałek (16.07) w Ośrodku Kultury odbędzie się kolejne spotkanie mieszkańców Zawidowa, którzy postanowili zakasać rękawy i zrobić coś pożytecznego dla miasta. Będą radzić, jak rozwiązać problem psich odchodów w Parku Miejskim im. Jakuba Boehme.

Lenistwo czy wstyd? Co powoduje, że mieszańcy Zawidowa nie sprzątają po swoich pupilach? Dlaczego zawidowianie uciekają przed swoim obowiązkiem? I dlaczego psim wychodkiem musi być akurat Park Miejski noszący imię sławnego filozofa?

Na te pytania próbowali odpowiedzieć mieszkańcy Zawidowa na spotkaniu, które odbyło się 18. czerwca w Ośrodku Kultury w Zawidowie. Spotkania mieszkańców zainicjowali i prowadzą pracownicy Regionalnego Ośrodka Europejskiego Funduszu Społecznego z Jeleniej Góry.

Pracownicy Regionalnego Ośrodka EFS podróżuj po Polsce i doradzają mieszkańcom, w jaki sposób urzeczywistnić ich pomysły na zmiany we własnym otoczeniu.

Na najbliższy spotkaniu, które odbędzie się 16 lipca (poniedziałek) o godzinie 17.00 w Ośrodku Kultury w Zawidowie, dwunastoosobowa grupa zawidowian zmierzy się z po raz drugi z niebanalnym tematem – psich odchodów w Parku Miejskim. Mieszkańcy wypracują swój „patent” na niefrasobliwych właścicieli czworonogów i eliminację psich „qup” z parku.

A może Państwo mają pomysł, jak pozbyć się psich „qup” z trawnika, ulicy, rabaty? Jeśli tak, zapraszamy na poniedziałkowe spotkanie!

Poleć ten artykuł na portalu społecznościowym

euslugi baner

program pos banner ogolny 750x200

Organizacje, miasta i stowarzyszenia partnerskie

                      zgzz2   

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!