24 Lip 2012

Dzisiaj (24.07) w sali widowiskowej Ośrodka Kultury w Zawidowie odbyła się uroczysta sesja Rady Miejskiej, na której nowy burmistrz Zawidowa, Robert Łężny, złożył ślubowanie i oficjalnie objął urząd.

 „Obejmując urząd burmistrza miasta uroczyście ślubuję, że dochowam wierności prawu, a powierzony mi urząd sprawować będę tylko dla dobra publicznego i pomyślności mieszkańców miasta. Tak mi dopomóż Bóg” – ślubował nowo wybrany burmistrz Robert Łężny podczas sesji Rady Miejskiej, której pierwsza część odbyła się o godzinie 10.00.

Nowy burmistrz odebrał życzenia i gratulacje od Przewodniczącego Rady Miejskiej. Zaświadczenie o wyborze na burmistrza Robertowi Łężnemu wręczyła Przewodnicząca Miejskiej Komisji Wyborczej, Marzena Gniecka.

Robert Łężny wybrany został w przedterminowych wyborach, które odbyły się 15 lipca bieżącego roku. Funkcję burmistrza będzie pełnił przez kolejne dwa lata.

Nowo zaprzysiężonemu gospodarzowi Zawidowa życzymy powodzenia i wielu sukcesów.

Poleć ten artykuł na portalu społecznościowym

euslugi baner

program pos banner ogolny 750x200

Organizacje, miasta i stowarzyszenia partnerskie

                      zgzz2   

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!