24 Lip 2012

Wybrana w miejsce Dominika Tracza radna Elżbieta Sontowska złożyła dziś (24.07) ślubowanie i oficjalnie uzupełniła skład zawidowskiej Rady Miejskiej.

Nowa radna weszła w skład zawidowskiej Rady Miejskiej za sprawą wyborów uzupełniających, które odbyły się 15 lipca bieżącego roku. Rada pracowała bez jednej osoby od 17 kwietnia, kiedy to nastąpiło wygaśnięcie mandatu radnego Dominika Tracza.

Zgodnie z obowiązującym prawem, ślubowanie nowy radny składa na najbliższym posiedzeniu RM.

Uroczysta sesja odbyła się dzisiaj 24 lipca w Ośrodku Kultury w Zawidowie i podzielona była na dwie części. W pierwszej, która rozpoczęła się o godz. 10.00, ślubowanie w obecności radnych złożył nowo wybrany burmistrz Zawidowa, Robert Łężny. Tym samym oficjalnie objął urząd gospodarza miasta.

O godzinie 12.00 zaprzysiężona została nowa radna, Elżbieta Sontowska, która poza gratulacjami odebrała także z rąk Danuty Andrzejak, Wiceprzewodniczącej Miejskiej Komisji Wyborczej, zaświadczenie o wyborze na radną.

Po słowach przysięgi radna z marszu przystąpiła do pracy, biorąc udział w swoim pierwszy głosowaniu.

Poleć ten artykuł na portalu społecznościowym

euslugi baner

program pos banner ogolny 750x200

Organizacje, miasta i stowarzyszenia partnerskie

                      zgzz2   

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!