25 Lip 2012

W ubiegłą niedzielę 20-osobowa grupa młodzieży z Zawidowa gościła we Wrocławiu na międzynarodowym turniej Polish Masters. Wycieczkę zorganizowano w ramach „Wakacji z Ośrodkiem Kultury”.

Na uczestników wycieczki czekała miła niespodzianka jeszcze zanim pojawili się na stadionie. Odbierając bilety młodzi kibice spotkali zawodników Śląska. Była to świetna okazja, aby życzyć zawodnikom powodzenia i zrobić kilka fotek na tle klubowego autokaru. Sam turniej dostarczył wielu niezapomnianych wrażeń, a wystąpiły w nim zespoły o uznanej marce w Europie. 

W meczu o 3 miejsce gospodarz turnieju Mistrz Polski - Śląsk Wrocław uległ walecznym baskom z Bilbao 1-0. W wielkim finale PSV Eindhoven, z naszym Przemysławem Tytoniem w bramce, pokonał Benficę Lizbona 3-1. 

Wycieczka udała się w 100 %, miejmy nadzieję, że za rok powrócimy na piękny wrocławski stadion na drugą edycję turnieju.

Wyjazd zorganizowano dzięki współpracy KS Piast Zawidów z Ośrodkiem Kultury w Zawidowie.

Tekst i zdjęcia Konrad Tkaczyk

Poleć ten artykuł na portalu społecznościowym

euslugi baner

program pos banner ogolny 750x200

Organizacje, miasta i stowarzyszenia partnerskie

                      zgzz2   

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!