27 Lip 2012

Serdecznie dziękuję wszystkim Mieszkańcom za udział w wyborach przedterminowych na burmistrza Zawidowa. Wysoka frekwencja dowodzi, że nie jest Państwu obojętne kto i w jaki sposób będzie reprezentował miasto. Dziękuję wszystkim tym, którzy uwierzyli w moje doświadczenie samorządowe.

Państwa głosy traktuję jako kredyt zaufania, który zobowiązuje mnie do wytrwałej i energicznej pracy na rzecz Zawidowa. Dołożę starań, by mój sposób zarządzania miastem łączył sprawy Wszystkich Mieszkańców, niezależne od tego jak głosowali.

Miniona kampania dostarczyła mi więcej informacji na temat Państwa oczekiwań wobec osoby, która jest gospodarzem miasta i wobec miasta, które jest Państwa domem. Uważnie wsłuchiwałem się w te oczekiwania i chciałbym, aby moje decyzje były konkretną odpowiedzią na te potrzeby. W ich realizacji nie zabraknie mi zapału i konsekwencji.

Na koniec chciałbym także wyrazić wdzięczność Wyborcom, którzy wzięli dział w wyborach uzupełniających do Rady Miejskiej w Zawidowie i oddali swoje głosy na wszystkich kandydatów. Państwa obecność przy urnach wyborczych to wyraz zainteresowania i troski o przyszłość Zawidowa.

 

                                                          Z poważaniem                    

                                                                                                                        Burmistrz Zawidowa
                                                                                                                     /-/
                                                                                                                      Robert Łężny

Poleć ten artykuł na portalu społecznościowym

euslugi baner

program pos banner ogolny 750x200

Organizacje, miasta i stowarzyszenia partnerskie

                      zgzz2   

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!