Artykuły
12 Cze 2019

„Każdy ma swojego anioła”, pod takim hasłem Miasto ogłasza letni konkurs fotograficzny, edycja 2019, dla wszystkich którzy lubią robić zdjęcia. Jak wziąć udział w konkursie? Wystarczy sfotografować postać anioła - oryginalną, interesującą lub po prostu wyjątkowo ładną i przesłać drogą elektroniczną do UM w Zawidowie. Autorzy najciekawszych fotografii otrzymają sympatyczne upominki!

Lato to fantastyczny moment na podróżowanie i fotografowanie. Dziś niemal z każdej podróży przywozimy wspomnienia, które uwieczniamy w kadrze aparatu, najczęściej telefonicznego. Takie mamy czasy, że bez zdjęcia i telefonu ani rusz. I dobrze, bo mamy dla Was letni konkurs fotograficzny, w którym możecie wygrać sympatyczne nagrody.

Zawidów, jako „Miasto Anioła” ceni sobie jego wizerunek w każdej postaci – na obrazach, pocztówkach, w biżuterii a nawet tatuażu. Na swojej drodze spotkacie na pewno mnóstwo aniołów, spacerując morskich deptakiem, odwiedzając miejskie kramiki czy galerie.Jeśli spotkacie interesującego anioła, zróbcie mu zdjęcie i prześlijcie mailowo na adres: promocja@zawidow.eu
Gdziekolwiek pojawi się anielski wizerunek, a zrobi na Was wrażenie, fotografujcie! Autorów najciekawszych prac nagrodzimy ciekawymi i sympatycznymi gadżetami! Rozstrzygniecie konkursu nastąpi 10. sierpnia w trakcie tegorocznych obchodów Dnia Miasta!

Poleć ten artykuł na portalu społecznościowym

euslugi baner

program pos banner ogolny 750x200

Organizacje, miasta i stowarzyszenia partnerskie

                      zgzz2   

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!