Artykuły
17 Cze 2019

Dzisiaj tj. 17. czerwca br. w Przedszkolu Publicznym w Zawidowie odbyła się uroczystość pożegnania starszaków, które od września wstąpią w szkolne progi. Rodzice z dumą oglądali występy dzieci. Nie obyło się także bez wzruszeń i podziękowań.

Oprócz dzieci w pożegnaniu uczestniczyli również rodzice, pracownicy przedszkola oraz burmistrz Miasta, Robert Łężny. Uroczystość rozpoczęła się dostojnym polonezem. Potem starszaki recytowały wiersze i śpiewały, dziękując w ten sposób nauczycielkom i pracownikom za naukę i wychowanie podczas edukacji przedszkolnej.

Dyrektor Wisława Młynek oraz wychowawczyni Łucja Szewczyk złożyły dzieciom życzenia wielu sukcesów w szkole oraz wręczyły pamiątkowe dyplomy i upominki. Obie podziękowały także rodzicom, którzy aktywnie uczestniczyli w życiu przedszkola i wspierali je swoją radą oraz ciężką pracą.

 

Poleć ten artykuł na portalu społecznościowym

euslugi baner

program pos banner ogolny 750x200

Organizacje, miasta i stowarzyszenia partnerskie

                      zgzz2   

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!