Artykuły
18 Cze 2019

Kawiarnia dla całej rodziny, sklep dziecięcy, coworking dla rodziców z dziećmi, duża sala zabaw i hala sportowa - od czerwca 2019 roku ulica Jakobstrasse wzbogaci się o nowe miejsce skierowane do wszystkich pokoleń: dzieci, dorosłych i starszych.

Görlitz-Zgorzelec, a także turyści będą mogli skorzystać tu z bogatego programu warsztatów i szkoleń obejmujących tematy okołorodzinne albo w spokoju wypić kawę, w czasie gdy ich pociechy bawią się w najlepsze. Centrum dla rodziny Jakobs Enkel wdraża także w życie zupełnie nowy model pracy, łączący w sobie zatrudnienie i opiekę nad dzieckiem, wspierający powrót młodych rodziców na rynek pracy po urlopie rodzicielskim.

29 czerwca, od godz. 10.00 serdecznie zapraszamy na uroczystość otwarcia Centrum.
O godz. 14.00., po słowie powitalnym, odbędzie się spacer po obiekcie, podczas którego dokładnie przedstawiony zostanie projekt Jakobs Enkel.

Miejsce wydarzenia:
Familienzentrum Jakobs Enkel, Jakobstrasse 5, Görlitz

Organizator: Jakobpassage GbR, Jakobstr.5a, Görlitz

 

 

Poleć ten artykuł na portalu społecznościowym

euslugi baner

program pos banner ogolny 750x200

Organizacje, miasta i stowarzyszenia partnerskie

                      zgzz2   

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!