Artykuły
07 Lis 2019

Przetarg na roboty budowlane związane z przebudową Placu Zwycięstwa w Zawidowie jest drugim, jaki ogłosiło Miasto. Pierwszy został unieważniony, bo jak wskazał magistrat – najkorzystniejsza oferta zaproponowana przez wykonawcę przekracza kwotę, jakie miasto przewidziało na tę inwestycję.

Dwa dni temu (5.11) UM w Zawidowie ogłosi drugi przetarg na roboty budowlane związane z przebudową rynku. Oferty na zadanie pn. „Przebudowa ulicy Plac Zwycięstwa w Zawidowie – I etap” należy składać do 19. listopada br. do godziny 10.30.
Co jest w zakresie prac? Przebudowa chodników, ciągów pieszych, krawężników (wraz z robotami towarzyszącymi), wykonanie odwodnienia nawierzchni, wymiana istniejących przyłączy, hydrantów, oświetlenia ulicznego oraz wykonanie tymczasowej organizacji ruchu.

Kwota, jaką Miasto zamierza przeznaczyć na zadanie to 580.000,00 złotych

 

Informacja z otwarcia ofert TU

Więcej na temat drugiego przetargu na stronie BIP

Poleć ten artykuł na portalu społecznościowym

euslugi baner

program pos banner ogolny 750x200

Organizacje, miasta i stowarzyszenia partnerskie

                      zgzz2   

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!