08 Lis 2017

PROGNOZA POGODY DLA WOJ. DOLNOŚLĄSKIEGO

ważność: od godz. 07:30 dnia 08.11.2017

         do godz. 07:30 dnia 09.11.2017

  W dzień zachmurzenie umiarkowane i duże, rano miejscami bezchmurnie. Temperatura maksymalna od 7°C do 9°C. Wiatr słaby i umiarkowany, wschodni i południowo-wschodni.
  W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Temperatura minimalna od 2°C do 4°C. Wiatr słaby, zmienny.

Prognoza dla Sudetów i Przedgórza Sudeckiego
  W dzień zachmurzenie umiarkowane i duże, rano miejscami małe. Wieczorem możliwe słabe opady deszczu. Temperatura maksymalna od 6°C do 9°C. Wiatr słaby i umiarkowany, wschodni i południowo-wschodni.
  W nocy zachmurzenie duże. Miejscami słabe opady deszczu. Temperatura minimalna od 2°C do 4°C. Wiatr słaby, zmienny.
  W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1200 m n.p.m.) wieczorem i w nocy miejscami opady deszczu ze śniegiem i śniegu. Temperatura od 0°C do 3°C. Wiatr w dzień umiarkowany i dość silny, w nocy słaby i umiarkowany, z kierunków południowych.

ważność: od godz. 07:30 dnia 09.11.2017

         do godz. 07:30 dnia 10.11.2017

  W dzień zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Możliwe słabe opady deszczu. Temperatura maksymalna od 8°C do 10°C. Wiatr słaby, początkowo zmienny, później południowo-zachodni i zachodni.
  W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Możliwe słabe opady deszczu. Temperatura minimalna od 3°C do 5°C. Wiatr na ogół słaby, zachodni i południowo-zachodni.

Prognoza dla Sudetów i Przedgórza Sudeckiego
  W dzień zachmurzenie na ogół duże. Miejscami słabe opady deszczu. Temperatura maksymalna od 6°C do 9°C. Wiatr słaby, początkowo zmienny, później południowo-zachodni i zachodni.
  W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Możliwe słabe opady deszczu. Temperatura minimalna od 1°C do 4°C. Wiatr przeważnie słaby, zachodni i południowo-zachodni.  W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1200 m n.p.m.) miejscami słabe opady śniegu lub śniegu z deszczem. Temperatura od 1°C w dzień do -2°C w nocy. Wiatr w dzień słaby i umiarkowany, południowo-zachodni, w nocy umiarkowany i dość silny, zachodni.

Poleć ten artykuł na portalu społecznościowym

euslugi baner

program pos banner ogolny 750x200

Organizacje, miasta i stowarzyszenia partnerskie

                      zgzz2   

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!