10 Lis 2017

PROGNOZA POGODY DLA WOJ. DOLNOŚLĄSKIEGO

ważność: od godz. 07:30 dnia 09.11.2017

         do godz. 07:30 dnia 10.11.2017

  W dzień zachmurzenie na ogół duże. Miejscami słabe opady deszczu lub mżawki. Temperatura maksymalna od 8°C do 10°C. Wiatr słaby, zmienny, po południu przeważnie zachodni.
  W nocy zachmurzenie na ogół duże. Miejscami słabe opady deszczu. Temperatura minimalna od 3°C do 5°C. Wiatr na ogół słaby, zachodni i południowo-zachodni.

Prognoza dla Sudetów i Przedgórza Sudeckiego
  W dzień zachmurzenie duże. Miejscami słabe opady deszczu. Temperatura maksymalna od 6°C do 9°C. Wiatr słaby, zmienny, po południu przeważnie zachodni.
  W nocy zachmurzenie na ogół duże. Miejscami słabe opady deszczu. Temperatura minimalna od 2°C do 4°C. Wiatr przeważnie słaby, zachodni i południowo-zachodni.

  W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1200 m n.p.m.) miejscami słabe opady śniegu, w ciągu dnia także śniegu z deszczem. Temperatura od -1°C do 1°C. Wiatr w dzień umiarkowany, z kierunków zmieniających się, w nocy wzmagający się do dość silnego, zachodni.

ważność: od godz. 07:30 dnia 10.11.2017

         do godz. 07:30 dnia 11.11.2017

  W dzień zachmurzenie na ogół duże. Miejscami słabe opady deszczu. Temperatura maksymalna od 8°C do 10°C. Wiatr rano słaby, później umiarkowany, po południu porywisty, południowo-zachodni.
  W nocy zachmurzenie duże, nad ranem postępujące od zachodu województwa większe przejaśnienia. Opady deszczu. Temperatura minimalna od 3°C do 5°C. Wiatr umiarkowany, porywisty, zachodni, nad ranem południowo-zachodni.

Prognoza dla Sudetów i Przedgórza Sudeckiego
  W dzień zachmurzenie na ogół duże. Miejscami opady deszczu. Temperatura maksymalna od 6°C do 9°C. Wiatr rano słaby, później umiarkowany, po południu w porywach do 55 km/h, południowo-zachodni.
  W nocy zachmurzenie duże, nad ranem postępujące od zachodu województwa większe przejaśnienia. Opady deszczu, lokalnie deszczu ze śniegiem. Temperatura minimalna od 1°C do 3°C. Wiatr umiarkowany, porywisty, zachodni, nad ranem południowo-zachodni.

  W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1200 m n.p.m.) opady śniegu. Temperatura od -4°C do -1°C. Wiatr bardzo silny, od 50 km/h do 70 km/h, zachodni.

Poleć ten artykuł na portalu społecznościowym

euslugi baner

program pos banner ogolny 750x200

Organizacje, miasta i stowarzyszenia partnerskie

                      zgzz2   

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!