02 Sty 2018

PROGNOZA POGODY DLA WOJ. DOLNOŚLĄSKIEGO

ważność: od godz. 07:30 dnia 28.12.2017

         do godz. 07:30 dnia 29.12.2017

  W dzień zachmurzenie duże. Opady deszczu, miejscami o natężeniu umiarkowanym. Prognozowana wysokość opadów od 4 mm do 7 mm, miejscami 12 mm. Temperatura maksymalna od 5°C do 7°C. Wiatr umiarkowany, początkowo południowo-zachodni, później zachodni.
  W nocy zachmurzenie duże, na zachodzie województwa z większymi przejaśnieniami. Okresami opady deszczu i deszczu ze śniegiem, przechodzące w śnieg. Temperatura minimalna od -1°C do 1°C. Wiatr umiarkowany, zachodni.

Prognoza dla Sudetów i Przedgórza Sudeckiego
   W dzień zachmurzenie duże. Początkowo opady deszczu, później deszczu i deszczu ze śniegiem, powyżej 500 m n.p.m. śniegu. Okresami opady o umiarkowanym natężeniu. Prognozowana wysokość opadów od 5 mm do 10 mm, miejscami 15 mm, powyżej 500 m n.p.m. powodujące przyrost pokrywy śnieżnej do 15 cm. Temperatura maksymalna od 3°C do 6°C. Wiatr umiarkowany, początkowo południowo-zachodni, później zachodni
   W nocy zachmurzenie duże, na zachodzie regionu z większymi przejaśnieniami. Okresami opady śniegu. Temperatura minimalna od -3°C do -1°C. Wiatr umiarkowany, zachodni.
  W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1200 m n.p.m.) opady śniegu, w dzień okresami o natężeniu umiarkowanym. Spadek temperatury od -2°C rano do -5°C po południu i -7°C w nocy. Wiatr w dzień dość silny, w nocy silny, od 35 km/h do 50 km/h, zachodni i północno-zachodni, powodujący zawieje i zamiecie śnieżne.

ważność: od godz. 07:30 dnia 29.12.2017

         do godz. 07:30 dnia 30.12.2017

  W dzień zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Temperatura maksymalna od 1°C do 3°C. Wiatr umiarkowany, zachodni i południowo-zachodni.
  W nocy zachmurzenie małe, nad ranem na zachodzie regionu wzrastające do dużego. Temperatura minimalna od -5°C do -3°C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowy.

Prognoza dla Sudetów i Przedgórza Sudeckiego
  W dzień zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Miejscami opady śniegu. Temperatura maksymalna od -1°C do 1°C. Wiatr umiarkowany, zachodni i południowo-zachodni.
  W nocy zachmurzenie małe, nad ranem na zachodzie regionu wzrastające do dużego. Temperatura minimalna od -8°C do -5°C. Wiatr słaby i umiarkowany, w drugiej połowie nocy miejscami porywisty, południowy.
  W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1200 m n.p.m.) w dzień miejscami opady śniegu. Temperatura od -9°C do -6°C. Wiatr dość silny i silny, od 35 km/h do 45 km/h, z kierunków zachodnich, powodujący zawieje i zamiecie śnieżne.

Poleć ten artykuł na portalu społecznościowym

euslugi baner

program pos banner ogolny 750x200

Organizacje, miasta i stowarzyszenia partnerskie

                      zgzz2   

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!