16 Sty 2018

PROGNOZA POGODY DLA WOJ. DOLNOŚLĄSKIEGO

ważność: od godz. 07:30 dnia 10.01.2018

         do godz. 07:30 dnia 11.01.2018

  W dzień zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Lokalnie, głównie na wschodzie regionu, słabe opady deszczu. Temperatura maksymalna od 6°C do 7°C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-wschodni.
  W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Lokalnie na wschodzie regionu słabe opady deszczu. Miejscami mgła ograniczająca widzialność do 500 m. Temperatura minimalna od 0°C do 3°C. Wiatr słaby, zmienny.

Prognoza dla Sudetów i Przedgórza Sudeckiego
  W dzień zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Lokalnie, głównie na wschodzie regionu, słabe opady deszczu. Temperatura maksymalna od 5°C do 6°C. Wiatr umiarkowany, południowo-wschodni.
  W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Lokalnie na wschodzie regionu słabe opady deszczu. Miejscami mgła ograniczająca widzialność do 500 m. Temperatura minimalna od -1°C do 1°C. Wiatr słaby, zmienny.
  W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1200 m n.p.m.) miejscami słabe opady śniegu. Temperatura od -1°C do 1°C. Wiatr umiarkowany i dość silny, początkowo z kierunków zachodnich, później z kierunków północnych.

ważność: od godz. 07:30 dnia 11.01.2018

         do godz. 07:30 dnia 12.01.2018

  W dzień zachmurzenie duże. Miejscami, głównie na wschodzie regionu, słabe opady deszczu i mżawki. Początkowo miejscami mgła ograniczająca widzialność do 500 m. Temperatura maksymalna od 4°C do 6°C. Wiatr słaby, zmienny.
   W nocy zachmurzenie duże. Miejscami słabe opady deszczu, nad ranem możliwe opady deszczu ze śniegiem. Temperatura minimalna od 1°C do 3°C. Wiatr słaby, południowo-wschodni.

Prognoza dla Sudetów i Przedgórza Sudeckiego
  W dzień zachmurzenie duże. Miejscami słabe opady deszczu i mżawki. Początkowo miejscami mgła ograniczająca widzialność od 500 m. Temperatura maksymalna od 3°C do 5°C. Wiatr słaby, zmienny.
  W nocy zachmurzenie duże. Miejscami słabe opady deszczu, w drugiej połowie nocy przechodzące w opady deszczu ze śniegiem. Temperatura minimalna od 1°C do 2°C. Wiatr słaby, południowo-wschodni.
  W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1200 m n.p.m.) słabe opady śniegu. Temperatura od -3°C do -1°C. Wiatr umiarkowany i dość silny, północno-wschodni.

Poleć ten artykuł na portalu społecznościowym

euslugi baner

program pos banner ogolny 750x200

Organizacje, miasta i stowarzyszenia partnerskie

                      zgzz2   

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!