16 Sty 2018

PROGNOZA POGODY DLA WOJ. DOLNOŚLĄSKIEGO

ważność: od godz. 07:30 dnia 11.01.2018

         do godz. 07:30 dnia 12.01.2018

W dzień zachmurzenie duże. Okresami słabe opady deszczu. Temperatura maksymalna od 4°C do 6°C. Wiatr słaby, zmienny, wieczorem północno-wschodni.
W nocy zachmurzenie duże. Okresami słabe opady deszczu, po północny przechodzące w deszcz ze śniegiem i śnieg. Temperatura minimalna od 1°C do 3°C. Wiatr słaby, wschodni i północno-wschodni.

Prognoza dla Sudetów i Przedgórza Sudeckiego
W dzień zachmurzenie duże. Okresami opady deszczu ze śniegiem i śniegu, a miejscami poniżej 600 m n.p.m. również deszczu. Temperatura maksymalna od 1°C do 4°C. Wiatr słaby, zmienny, wieczorem północno-wschodni.
W nocy zachmurzenie duże. Okresami słabe opady śniegu, tylko początkowo poniżej 600 m n.p.m. możliwe opady deszczu i deszczu ze śniegiem. Temperatura minimalna od 0°C do 2°C. Wiatr słaby i umiarkowany, wschodni i północno-wschodni.
W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1200 m n.p.m.) okresami opady śniegu. Temperatura od -4°C do -1°C. Wiatr umiarkowany i dość silny, w dzień z kierunków zmieniających się, w nocy wschodni i północno-wschodni.

ważność: od godz. 07:30 dnia 12.01.2018

         do godz. 07:30 dnia 13.01.2018

W dzień zachmurzenie duże. Miejscami słabe opady deszczu ze śniegiem i śniegu. Temperatura maksymalna od 1°C do 3°C. Wiatr słaby i umiarkowany, wschodni.
W nocy zachmurzenie przeważnie duże. Miejscami słabe opady śniegu. Temperatura minimalna od -3°C do -2°C. Wiatr słaby i umiarkowany, wschodni.

Prognoza dla Sudetów i Przedgórza Sudeckiego
W dzień zachmurzenie duże. Miejscami słabe opady śniegu. Temperatura maksymalna od 0°C do 2°C. Wiatr słaby i umiarkowany, wschodni.
W nocy zachmurzenie przeważnie duże. Miejscami słabe opady śniegu. Temperatura minimalna od -5°C do -2°C. Wiatr słaby i umiarkowany, wschodni.
W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1200 m n.p.m.) miejscami opady śniegu. Temperatura od -6°C do -3°C. Wiatr umiarkowany i dość silny, z kierunków wschodnich.

Poleć ten artykuł na portalu społecznościowym

euslugi baner

program pos banner ogolny 750x200

Organizacje, miasta i stowarzyszenia partnerskie

                      zgzz2   

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!