17 Kwi 2018

PROGNOZA POGODY DLA WOJ. DOLNOŚLĄSKIEGO

ważność: od godz. 07:30 dnia 07.02.2018

         do godz. 07:30 dnia 08.02.2018

W dzień zachmurzenie małe i umiarkowane, miejscami duże. Temperatura maksymalna od 1°C do 3°C. Wiatr słaby, z kierunków wschodnich.
W nocy zachmurzenie duże. Miejscami, głównie na wschodzie regionu, opady śniegu. Temperatura minimalna od -4°C do -2°C. Wiatr słaby, północno-wschodni i północny.

Prognoza dla Sudetów i Przedgórza Sudeckiego
W dzień zachmurzenie małe i umiarkowane, miejscami duże. Po południu i wieczorem wzrost zachmurzenia do dużego nad całym regionem. Wieczorem na wschodzie regionu opady śniegu. Temperatura maksymalna od -1°C do 2°C. Wiatr słaby, z kierunków wschodnich.
W nocy zachmurzenie duże. Okresami opady śniegu. Na wschodzie regionu opady także o umiarkowanym natężeniu i tam przyrost pokrywy śnieżnej miejscami do 7 cm. Temperatura minimalna od -6°C do -4°C. Wiatr słaby, północno-wschodni i północny.

W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1200 m n.p.m.) wieczorem i w nocy opady śniegu, w nocy we wschodniej partii gór okresami o umiarkowanym natężeniu. Temperatura od -9°C do -6°C. Wiatr słaby i umiarkowany, w dzień południowy, wieczorem skręcający na wschodni, w nocy skręcający na północny.

ważność: od godz. 07:30 dnia 08.02.2018

         do godz. 07:30 dnia 09.02.2018

  W dzień zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Miejscami, głównie na wschodzie województwa, opady śniegu. Temperatura maksymalna od 0°C do 2°C. Wiatr słaby i umiarkowany, północny i północno-zachodni.
  W nocy zachmurzenie duże, w zachodniej części województwa większe przejaśnienia. Temperatura minimalna od -6°C do -4°C, przy większych przejaśnieniach spadki do -9°C. Wiatr słaby, północno-zachodni i północny, miejscami zmienny.

Prognoza dla Sudetów i Przedgórza Sudeckiego

  W dzień zachmurzenie duże. Miejscami, zwłaszcza przed południem na wschodzie regionu, opady śniegu. Temperatura maksymalna od -2°C do 1°C. Wiatr słaby i umiarkowany, północny i północno-zachodni.
  W nocy zachmurzenie duże. Temperatura minimalna od -8°C do -6°C. Wiatr słaby, północno-zachodni i północny, miejscami zmienny. W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1200 m n.p.m.) w dzień okresami opady śniegu. Temperatura od -9°C do -6°C. Wiatr słaby i umiarkowany, północny, w nocy skręcający na zachodni.

Poleć ten artykuł na portalu społecznościowym

euslugi baner

program pos banner ogolny 750x200

Organizacje, miasta i stowarzyszenia partnerskie

                      zgzz2   

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!