17 Kwi 2018

PROGNOZA POGODY DLA WOJ. DOLNOŚLĄSKIEGO

ważność: od godz. 07:30 dnia 12.02.2018

         do godz. 07:30 dnia 13.02.2018

  W dzień zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Miejscami wystąpią opady deszczu lub deszczu ze śniegiem. Temperatura maksymalna od 3°C do 5°C. Wiatr słaby, zachodni i północno-zachodni.
  W nocy zachmurzenie duże, na zachodzie regionu większe przejaśnieniami. Miejscami słabe opady śniegu. Temperatura minimalna od -4°C do -2°C, przy większych przejaśnieniach spadek temperatury do -7°C. Wiatr słaby, zachodni.

Prognoza dla Sudetów i Przedgórza Sudeckiego
  W dzień zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Miejscami wystąpią opady śniegu lub śniegu z deszczem. Początkowo możliwy również deszcz marznący powodujący gołoledź. Temperatura maksymalna od 1°C do 3°C. Wiatr słaby, zachodni i północno-zachodni.
  W nocy zachmurzenie duże, na zachodzie regionu większe przejaśnieniami. Miejscami słabe opady śniegu. Temperatura minimalna od -5°C do -3°C, przy większych przejaśnieniach spadek temperatury do -9°C. Wiatr słaby, zachodni.
  W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1200 m n.p.m.) okresami opady śniegu. Temperatura od -10°C do -8°C. Wiatr dość silny i silny, od 30 km/h do 45 km/h, zachodni.

ważność: od godz. 07:30 dnia 13.02.2018

         do godz. 07:30 dnia 14.02.2018

  W dzień zachmurzenie umiarkowane i duże. Temperatura maksymalna od 2°C do 4°C. Wiatr słaby, zmienny.
  W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Miejscami opady śniegu. Temperatura minimalna od -5°C do -3°C. Wiatr słaby i umiarkowany, wschodni i północno-wschodni.

Prognoza dla Sudetów i Przedgórza Sudeckiego
W dzień zachmurzenie umiarkowane i duże. Temperatura maksymalna od 1°C do 3°C. Wiatr słaby, zmienny.
W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Miejscami opady śniegu. Temperatura minimalna od -7°C do -5°C. Wiatr słaby i umiarkowany, wschodni i północno-wschodni.
W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1200 m n.p.m.) temperatura od -11°C do -9°C. Wiatr słaby i umiarkowany, z kierunków zmieniających się.

Poleć ten artykuł na portalu społecznościowym

euslugi baner

program pos banner ogolny 750x200

Organizacje, miasta i stowarzyszenia partnerskie

                      zgzz2   

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!