17 Kwi 2018

PROGNOZA POGODY DLA WOJ. DOLNOŚLĄSKIEGO

ważność: od godz. 07:30 dnia 13.02.2018

         do godz. 07:30 dnia 14.02.2018

  W dzień zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Na wschodzie województwa możliwe opady śniegu. Temperatura maksymalna od 2°C do 4°C. Wiatr słaby, z kierunków północnych. W nocy zachmurzenie duże, na zachodzie województwa większe przejaśnienia, a na wschodzie możliwe opady śniegu. Miejscami w części zachodniej województwa utworzy się mgła lub mgła osadzająca szadź, ograniczająca widzialność do 300 m. Temperatura minimalna od -6°C do -3°C. Wiatr słaby, wschodni i północno-wschodni.

Prognoza dla Sudetów i Przedgórza Sudeckiego
W dzień zachmurzenie na ogół duże, miejscami wystąpią opady śniegu. Temperatura maksymalna od 1°C do 3°C. Wiatr słaby, z kierunków północnych.
W nocy zachmurzenie duże, na zachodzie regionu większe przejaśnienia i tam też miejscami utworzy się mgła lub mgła osadzająca szadź, ograniczająca widzialność do 300 m. Na wschodzie regionu możliwe opady śniegu. Temperatura minimalna od -9°C, -7°C na zachodzie do -6°C, -4°C na wschodzie regionu. Wiatr słaby, wschodni i północno-wschodni.
W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1200 m n.p.m.) temperatura od -12°C do -9°C. Wiatr w ciągu dnia słaby, zmienny, w nocy słaby i umiarkowany, północno-wschodni i wschodni.

ważność: od godz. 07:30 dnia 14.02.2018

         do godz. 07:30 dnia 15.02.2018

  W dzień zachmurzenie przeważnie duże. Miejscami na wschodzie województwa słabe opady śniegu. Temperatura maksymalna od 1°C do 3°C. Wiatr słaby i umiarkowany, północno-wschodni. W nocy zachmurzenie duże. Na wschodzie województwa możliwe opady śniegu. Temperatura minimalna od -5°C do -3°C. Wiatr słaby, północny i północno-wschodni.

Prognoza dla Sudetów i Przedgórza Sudeckiego
  W dzień zachmurzenie na ogół duże. Miejscami, głównie na wschodzie regionu, słabe opady śniegu. Temperatura maksymalna od -1°C do 2°C. Wiatr słaby i umiarkowany, północno-wschodni.
  W nocy zachmurzenie duże, na zachodzie regionu większe przejaśnienia. Miejscami, głównie na wschodzie regionu, słabe opady śniegu. Temperatura minimalna od -7°C do -4°C, przy większych przejaśnieniach lokalnie spadki do -10°C. Wiatr słaby północny i północno-wschodni.
W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1200 m n.p.m.) głównie we wschodniej partii gór okresami opady śniegu. Temperatura od -12°C do -10°C. Wiatr słaby i umiarkowany, północno-wschodni.

Poleć ten artykuł na portalu społecznościowym

euslugi baner

program pos banner ogolny 750x200

Organizacje, miasta i stowarzyszenia partnerskie

                      zgzz2   

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!